Equip de treball de l'IPEP

Alcalde i President

Josep Piferrer

Regidor de Promoció Econòmica

Albert Gómez

Gerent

Narcís Ferrer

 

Comerç i Mercats

Olga Codina ocodina@palafrugell.cat

Cristina Martí cmarti@palafrugell.cat

Sílvia Roca sroca@palafrugell.cat

Eva Torres etorres@palafrugell.cat

 

Empresa, Emprenedoria i Polígons

Sílvia Monar smonar@palafrugell.cat

Sònia Planas splanas@palafrugell.cat

 

Ocupació i Formació

Margarita Alcantara malcantara@palafrugell.cat

Carme Ramírez cramirez@palafrugell.cat

Tània Segués tsegues@palafrugell.cat

 

Turisme

Ferni Badi fbadi@palafrugell.cat

Sílvia Beleña sbelena@palafrugell.cat

Sofia Font sfont@palafrugell.cat

Marta Moreno mmoreno@palafrugell.cat

Anna Teixidor ateixidor@palafrugell.cat

 

 

Amb la col·laboració de la